„Meškučių“ grupės edukacijos

     Šį mėnesį „Meškučių“ grupės ugdytiniai kas savaitę dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose. Alpakų ūkio savininkė Agnietė pravedė edukacinę veiklą apie žvakių gamybą. Vaikams papasakojo apie medų, bites ir Advento vainikui išliejo keturias bičių vaško žvakes. Visus pakerėjo raminantis medaus kvapas ir skonis. Išlietos žvakės puošia grupes Advento vainiką, o uždegtos suburia pokalbiams apie Advento tradicijas ir papročius.
     „Nemuno pievų“ žolininkė Audronė Vaivadienė vaikams papasakojo apie vaistažolės, pademonstravo kaip ruošiamos arbatėlės gėrimui. Visi ragavome dedešvų arbatos su citrinžole, kuri vis keitė spalvas: užplikyta buvo mėlyna,o pravėsusi tapo žalia. Taip pat ragavome šaltalankių žele saldainukų, moliūgo saldainių ir pušų kankorėžio skanėsto  kuris priminė medutį, uostėm kvapniąsias levandų pagalvėles. Vaikai sužinojo, kad visi pažinti augalai ir iš jų pagaminti produktai yra sveiki ir naudingi mūsų organizmui ir daug kartų sveikesni už pirktus parduotuvėje.
     Jurbarko policijos bendruomenės pareigūnė Simona vaikams papasakojo kaip elgtis kelyje, priminė kelių eismo taisykles, saugų elgesį gatvėje, kelyje tamsiu paros metu bei bendravimą su nepažįstamaisiais. Vaikai su policijos pareigūne draugiškai diskutavo, dalinosi turimomis žiniomis, bei įgijo naujų žinių. Gautus atšvaitukus prisisegėme prie striukyčių, kad būtume saugūs gatvėje tamsoje.