Paramos skyrimui

Gerbiami tėveliai, mokyklos bendruomenės nariai ir visi, kurie parėmė ar norėtų paremti mūsų mokyklą!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie kasmet prisideda prie mūsų mokyklos gerovės, šiltesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo, mokyklos gražinimo, ugdomosios aplinkos gerinimo ir modernizavimo.

Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2020 metus 1,2 proc. pajamų mokesčio Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinei mokyklai.

Apsisprendę šią paramą skirti mūsų mokyklai, Jūs galite nuo 2021 m. sausio 1 d. tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (04 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS).

Mokyklos rekvizitai (pagal deklaracijos formos FR0512 Versija 04):

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190919221 – (reikia įrašyti E2 laukelyje)

Paramos gavėjo pavadinimas:

JURBARKO R. SKIRSNEMUNĖS JURGIO BALTRUŠAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

E1 laukelyje gavėjo tipą reikia įrašyti 2

E4 laukelyje prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais): reikia įrašyti 1,20

Prašymus per EDS galite pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į mokyklą, kur Jums tikrai pagelbės mūsų raštinės darbuotojai. Jei Jums patiems per sunku, ateikite į mokyklos raštinę arba buhalteriją, kur padėsime Jums užpildyti reikalingus duomenis. Tereikia kartu su savimi atsinešti elektroninės bankininkystės išduotus dokumentus, tuomet užpildytą formą padėsime perduoti elektroniniu būdu.

Jei to nepadarysit iki 2021 m. gegužės 3 dienos, minėti 1,2 proc. tiesiog liks valstybės biudžete.

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinę mokyklą – juk tai nieko nekainuoja! 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą mokyklai!